Nuk përmbahet/Dukesha Meghan Markle vishet në para, në 6 muaj 1 milion dollarë rroba (FOTO)

Kur Dukesha e Sussex doli jashtë me një një pallto 45 paund të Marke dhe Spencer në janar, ajo u shit brenda disa orësh.

Por shumë nga veshjet e paraqitura nga princesha që nga fejesa e saj në dhjetor nuk janë aq miqësore me kuletën.

Kliko per me shume info

Këtu, ne shikojmë se çfarë ndodhet brenda garderobës së Meghan-it prej 1 milion dollarësh …

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.