Nuk ishte vend për taka!/ Pengohet dukesha Meghan, i shpëton për pak aksidentit (VIDEO)

0

Dukesha e Sussex shpëtoi për pak nga një rrëzim kur ajo u pengua ndëersa po ecte në rrugë për në dasmë të mbesës së princeshës Dianës, dje.

Meghan, 36 vjeç, shmangi me lezet rrëzimin ndërsa po hyntë të një kishe e fshatit.

Kliko per me shume info

Për fat të mirë Princi Harry, 33 vjeç, ia shtrëngoi fort dorën gruas së tij dhe e ndihmoi të fitonte qëndrueshëri brenda disa sekondave, shkruan DailyMail.

Të porsamartuarit ishin dorë për dore për për të parë kushërirën e Princi Harry, Celia Mçorquodale, teksa lidhte kurorë me George Woodhouse në St Andreë dhe kishën e Shën Marisë në Stoke Rochford, Lincolnshire, të shtunën.

Nusja Celia, vajza e Zonja Sarah Mçorquodale, motra më e madhe e Dianës, dukej e ndritshme në një fustan të bardhë të stilit të princeshë dhe kurorë Spencer, e veshur nga halla e saj në ditën e saj të dasmës më 1981./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.