Ngriti gishtin e mesit gjatë interpretimit në hapjen e kampionatit botëror, Robbie Williams tregon pse e bëri këtë gjest

0

Këngëtari Robbie Williams bëri hapjen e kampionatit europian të futbollit, Rusi 2018. Por më shum,ë sesa performance, ajo që shkaktoi goxha zhurmë ishte gjesti që bëri këngëtari.

Për habinë e të gjithëve, gjatë interpretimit Robbie nxorri gishtin e mesit. Disa ditë pas kësaj ngjarjeje, këngëtari ka zbuluar arsyen e vërtetë përse e bëri këtë veprim.

Kliko per me shume info

“Isha nën presion, sepse më kishte mbetur edhe një minutë për të performuar dhe nuk dija se çfarë të bëja më, si ta zgjasja. Kështu që numërova mbrapsht për një minutë. Unë nuk mund t’i besoj vetes. Nuk e di se çfarë mund të bëj nga momenti në moment. Kjo nuk ishte pjesë e planit”-ka thënë Williams.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.