Ngjarje e rëndë në Lushnje, familja gjen vajzën pa jetë në oborr

Një ngjarje e rende ka ndodhur ne Lushnje 17 vjeçare është gjetur e vetëvarur në një pemë, në oborrin e banesës së saj.

Viktima është identifikuar nga policia si 17 vjeçarja me inicialet T. G.

Kliko per me shume info

Vajza është gjetur nga falmiljarët në fshatin Stan Karbunarë rreth orës 05:35 minuta të ditës së sotme (14 qershor)

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.