Ndryshime në Policinë Kufitare, zbardhen emrat e shefave të rinj

Kliko per me shume info

Të tjera lëvizje janë bërë në rradhët e zyrtarëve të Policisë pas ndryshimeve të bëra në Tiranë dhe Durrës , ndërsa janë zbardhur emrat e dy shefave të rinj të Policisë Kufitare.

Sakaq mësohet se në degën e Shkodrës shef është emëruar Krenar Muça, ndërsa në atë të Gjirokastrës Idajet Hoxha.

Kliko per me shume info

Nuk dihen ende arsyet e këtyre lëvizjeve të papritura.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.