Moti i keq, bllokohen turistët në Vlorë, nis operacioni i shpëtimit

Disa turistë të huaj janë bllokuar në det përballë sheshit “Pavarësia” në qytetin e Vlorës.

Mësohet se turistët janë shtetas italianë të bllokuar në një velierë për shkak të detit të trazuar.

Kliko per me shume info

Sakaq, Policia Kufitare e Vlorës dhe Kapiteneria e Portit kanë nisur një operacion për shpëtimin e tyre

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.