Moderatores shqiptare i bëjnë të papriturën, i hedhin kovën me akull në trup

0

Është ndër moderatoret më simpatike të ekranit, dhe me një karrierë të gjatë televizive.

Bëhet fjalë për gazetaren e showbizit Aulona Musta. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, dhe asnjëherë nuk nguron të ndajë foto me fansat nga aktivitieti i saj ditor, dhe jo vetëm në lidhje me punën.

Kliko per me shume info

Së fundmi ajo ndodhet me miqtë e saj dhe bashkëshortin për pushime në Jug të Shqipërisë, dhe sigurisht që ndan me ndjekësit e saj video dhe foto të shumta.

Por diçka e pakëndshme i ka ndodhur ditën e sotme. Miqtë e saj, pa vetëdijen e moderatores, teksa merrte poza për të dalë në fotografi, i kanë hedhur një kovë me akull në trup.

“Kur burri dhe shoqnia behen bashke dhe te bejne nje shaka aspak te kendshme. Dhe duhet ta kisha kuptuar qe kur burri erdhi me shume dashuri dhe u vetofrua te me bente foto, pa ja kerkuar une fare qe duhet te kishte dicka qe nuk shkonte. Mund te them qe kjo kove e mbushur me akull do me dale ne enderr per shume kohe”- shkruan Moderatorja krah videos së publikuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.