Miliarderi iranian konfirmoi publikisht ndarjen nga Morena Taraku

Vetëm pak javë më parë u bë publik lajmi se këngëtarja shqiptare, Morena Taraku kishte nisur një lidhje të re dashurie me miliarderin iranian, Sasha Sobhani-n. Ndërsa Morena tregohej e rezervuar në zbulimin e detajeve nga lidhja e tyre, Sasha përkundrazi nuk hezitonte që në çdo moment të na tregonte se sa shumë i dashuruar ishte me Morenën.

Mirëpo ditën e djeshme në media qarkulloi lajmi se Morena dhe i dashuri i saj iranian i kishin dhënë fund lidhjes. Dyshimet lindën nga disa postime që Sasha kishte bërë në Instagram.

Kliko per me shume info

Miliarderi iranian publikoi dje në Instastory një foto ku shihej duke djegur një buzhuteri që mbante në dorë dhe pranë saj kishte shkruar: “Shko pirdhu”.

Mirëpo pasditen e sotme Sasha nëpërmjet një postimi në Instastory duket se e konfirmoi plotësisht ndarjen e tij nga këngëtarja shqiptare.

“Beqar dhe i lumtur”, shkruan Sasha në postimin e tij në Instastory.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.