Miliarderi Iranian braktis Morena Tarakun, një muaj pasi bëri publike lidhjen?

0

Dashuria, dekimet me tatuazhe dhe dhëndri më i ri i Shqipërisë, ishin lajmet që pushtuan mediat rozë ditët e fundit. Edhe përse nuk e konfirmoi lajmin, të gjitha veprimet e Morena Tarakut dhe të miliarderit Iranian Sasha Sobhan, vërtetonin se ata janë bashkë, e kanë nisur një histori të bukur dashurie.

Madje Morena është zhvendosur në Turqi, për të qënë pranë të dashurit që i ka rrëmbyer zemrën.

Kliko per me shume info

Mirëpo çifti po qëndron pak kohë larg njëri-tjetrit. Sasha përmes një postimi në “Instastoy” tregon se po udhëton drejt vendlindjes së tij në Iran, ndërsa Morena po vijon të qëndrojë në Turqi.

Kaq mjaftoi që fansat të ngrinin dyshime nëse çifti ka vendosur të ndahet, apo Sasha u largua për të vizituar familjen e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.