Mes trëndafilësh dhe nudo, Roza Lati e feston kështu ditëlindjen

0

Roza Lati është një nga prezantueset më të komentuara shqiptare.

Pozat e saj provokuese e bëjnë atë të radhitet në mesin e femrave më të kometuara.

Kliko per me shume info

Duke pozuar pa asnjë veshje, moderatorja shqiptare mbulon pjesët intime vetëm me petalet e trëndafilave.

Pasi priti mesnatën, Roza publikoi disa foto dhe video të realizuara pikërisht për ditën e saj të lindjes, 13 qershorin.

Kështu Rozën se kishim parë asnjëherë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.