Mendja është gjë e madhe! Burri hidhet mbi flakë dhe rrëshqet nëpër shkallët e shtëpisë (VIDEO)

Kliko per me shume info

Një burrë hidhet në një varkë me flakë dhe e rrëshqet nëpër shkallë, duke ofruar pamje tronditës.

I riu, i veshur me një kapelë babagjyshit të Krishtlindjeve, mund të shihet duke derdhur një shishe me alkool para se të vendoset në një rrëshqitëse.

Kliko per me shume info

Ai pret që ajo të mbushet me flakë përpara se të kërcejë dhe të rrëshqasë në shkallët në atë që duket si një shtëpi familjare./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.