Makina shpërthen në flakë në Levan-Vlorë

Një automjet është përfshirë nga flakët gjatë natës në rrugën Levan-Vlorë.

Mësohet se drejtuesi i automjetit sapo ka parë flakët ka arritur të dalë me shpejtësi nga makina e tij “Fiat Punto” dhe fatmirësisht ka shpëtuar pa lëndime.

Kliko per me shume info

Nga të dhënat e para, shkak i rënies së zjarri në automjet dyshohet një shkëndijë elektrike.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.