Lind Islami i vë në gisht unazën Venerës, reagimi i këngëtares do i’u prekë zemrat

Ata janë ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Teksa u njohën në një nga edicionet e “The Voice” që prej atij momenti ata janë në një lidhje dashurie.

Ndërsa jemi mësuar t’i shohim në momente romantike, ku duken se janë tepër të dashuruar dhe të lumtur me njër-tjetrin.

Kliko per me shume info

Si duket sot Lindi e ka zyrtarizuar lidhjen e dashurisë në fejesë. Këngëtari i ka dhuruar unazën Venerës. Këtë moment të veçantë të jetës së saj Venera sigurisht që nuk ka hezituar ta ndajë në rrjetet sociale.

“Po-në time e ka marrë 27 vite më parë”, shkruan këngëtarja mbi foton, ku shfaqet edhe unaza në gisht.

Çifti ka marrë shumë urime.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.