Kush janë vajzat e baballarëve të pasur shqiptarë që jetojnë në luks të çmendur

Janë të gjitha shqiptare, të bukura me stil dhe elegancë. Vajzat që përmenden më poshtë janë me pasuri të mëdha e me të ardhura kolosale.

Të rrethuara nga luksi dhe udhëtimet ekzotike, vajzat plot stil të politikanëve janë vërtet të “përkëdheluara” nga fati.

Kliko per me shume info

Ajo është vënë shpesh në qendër të lajmeve rozë për shkak të pamjes së saj tërheqëse.

Vajza e ish-deputetes demokrate Majlinda Bregu ndodhet prej kohësh në Belgjikë ku po kryen studimet dhe nuk ngurron të postojë foto nga përditshmëria e saj në vende të ndryshme, por në të gjitha shfaqet shumë e kuruar.

Ada Deda, vajza simpatike e ish deputetes demokrate Albina Deda, përflitet vazhdimisht në media për pamjen dhe fizikun e saj si dhe fotografitë mjaft provokative që poston në Instagram.

Por duket se e gjithë familja e Kryebashkiakut tëTepelenës është një familje e bukur, ku ka rënë veçanërisht në sy vajza e tij. Trejsi Peçi ka tipare mjaft të bukura dhe në fytyrën e saj rinore.

Duket se ndryshe nga moshataret e saj, Treisi ka gjithë luksin që të bëjë një jetë luksoze dhe ta bëjë atë publike në rrjetet sociale.

Gjatë gjithë kohës ajo poston foto nga jeta që bën dhe duket se e trajton me të vërtetë veten si “vajza e pashait”.

E bukur, brune me flokë kaçurrela, buzë të trasha. E bija e Niko Peleshit mund të cilësohet pa frikë si një nga vajzat më të bukura të politikanëve shqiptarë.

Ndonëse është ende në moshë të vogël, Aleksia Peleshi bie në sy për elegancën dhe bukurinë e saj që e karakterizon. Gjithashtu edhe ajo jeton në luks.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.