Kur do ta shohim të veshur me fustan të bardhë? Miriam Cani flet për planet e dasmës

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë një ndër çiftet më të dashur të publikut shqiptar. Ata kanë një histori të gjatë dashurie, e cila është bekuar edhe me ardhjen në jetë të një vajze, Amelit, e cila duket se ua zbukuron jetën çdo ditë e më shumë.

Së fundmi Miriam Cani ka qenë pjesë e një eventi për fustane nusërie dhe është pyetur nga gazetari i emisionit “Thumb” në lidhje me planet e saj për t’u veshur një ditë me fustan të bardhë.

Kliko per me shume info

“Pse jo, kur të gjejmë kohën do ta bëjmë dhe ne dasmën. Por kësaj radhe do të jetë ndryshe, do ta vendosim të dy së bashku dhe jo vetëm Albani sikurse ndodhi me fejesën. Sapo të mos jemi kaq shumë të ngarkuar me punë dhe unë do ta vesh fustanin e bardhë”, tha ndër të tjera Miriam Cani.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.