Komentuesi e shan në serbisht, këngëtarja shqiptare ja numëron të gjitha në shqip

Mbrëmë është zhvilluar ndeshja e madhe Serbi-Zvicër e cila ishte në favor të skuadrës së Zvicrës. Duke qenë se ishin katër shqiptarë pjesëmarrës në lojën e Zvicrës me golat që ata shënuan na bën krenarë të gjithëve, shkruan lajmi net.

Kliko per me shume info

Padyshim se këtij suksesi i ishte gëzuar edhe këngëtarja dhe modelja, Morena Taraku e cila e shfaqi entuziazmin përmes rrjeteve sociale.

Në dy postimet e saj ajo që bie në sy janë mesazhet e serbëve që ka pranuar duke sharë Kosovën, e që pasoi edhe replika e Morenës teksa i thotë “Edhe na ty krejt kosova nanën”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.