Kolarov ofendon Xhakën e Shaqirin: Jemi mbi këtë nivel primitiv të festimit

0

Kapiteni i Serbisë, Aleksandar Kolarov ka komentuar festimin e Granit Xhakës dhe Xherdan Shaqirit, të cilët i dhanë fitoren Zvicrës me golat e tyre.

Ai ka ofenduar dyshen shqiptare, duke e quajtur festimin e golave të tyre si primitiv, transmeton Koha.net.

Kliko per me shume info

Xhaka e Shaqiri, që shënuar dy gola të bukur në fitoren prej 1 me 2, festuan duke bërë shqiponjat.

“Na jemi serbë, jemi mbi këtë nivel primitiv. Jemi 10 vjet para tyre që festojnë në këtë menyrë”, ka thënë Kolarov.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.