Klaudia Pepa ‘turpërohet’ para të gjithëve, i bie peshqiri duke kërcyer (VIDEO)

Klaudia Pepa është kthyer në një ndër femrat më të përfolura në showbizin shqiptar, teksa çdo ditë kthehet në objekt bisedash për shkak të postimeve mjaft provokuese.

Ditën e sotme, balerina e famshme ka publikuar një video tjetër në Instagram, ku shfaqet në kuzhinë e mbuluar vetëm me një peshqir, pas dushit duke bërë një kërcim sensual. Por një moment të sikletshëm përjeton Klaudia, pasi padashur i bie peshqiri, dhe më pas detyrohet të largohet.

Kliko per me shume info

Ajo arrin ta menaxhojë situatën menjëherë dhe e vetmja gjë që arrin të shihet është kurrizi dhe pak të pasmet.

È domenicaaaa 😝 Voi che fate? #italiana

A post shared by Klaudia Pepa Official (@klaudiapepa) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.