Këngëtarja shqiptare zbulon arsyen ‘bombë’ pse u nda nga miliarderi

Ditën e djeshme mediat online rozë shpërthyen në artikuj rreth një ndarje të mundshme mes Morena Tarakut dhe të dashurit milioner Teherani.

Kliko per me shume info

Pas një fotoje ku ish i dashuri digjte dhuratat e Morësës duke shkruar edhe “Fu*k you”, modelja ka treguar arsyen e madhe të ndarjes.

Përmes një fotoje në rrjetet sociale, Morena tregon se për ndarjen është bërë shkak është bërë orientimi seksual i të dashurit të saj.

Sipas saj, ai ishte një homoseksual.

“Kur kupton se i dashuri yt është homoseksual”, shkruan ajo, ndërsa i ka bashkangjitur këtij reagimi një meme ironizuese.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.