Këngëtarja shqiptare poston foton provokuese, fut duart në pjesën intime

0

Ajo po bëhet gati të sjellë klipin e saj të ri. Ndërkohë vazhdon të jetë goxha aktive në rrjetet sociale. Në imazhin e postuar së fundmi, ajo shfaqet duke bërë një gjest provokues.

E veshur me bluzën e 2Pac Dafina Zeqiri fut dorën në pjesën intime. Fotoja e postuar më pas në Instastory, ka rrëmbyer vëmendje, megjitahtë fansat janë të fokusuar në projektet e këngëtares, klipin e ri dhe pjesëmarrjen në festivalin ‘Synny Hill’ të cilin e ka organizuar Dukagjin Lipa.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.