Këngëtari i famshëm ngacmon Oriola Marashin, përgjigjja “epike” e modeles

0

Oriola Marashi është një ndër personazhet më të lakuara nga bota e shoë-bizzit për shkak se pozat e saj provokative janë ndër më të komentuarat.

Kliko per me shume info

Por, si duket Oriola nuk ka “tërbuar” vetëm djemtë shqiptarë, por edhe këngëtarët me famë botërore.

I tillë është Nicky Jam, i cili i ka dërguar modeles një zemër në Instadirect dhe kjo e fundit nuk mund ta linte pa përgjigje.

Oriola i ka shkruar Nicky Jam:

Nik si t’kam?”
Kujtojmë që Nicky Jam bashkëpunimin e fundit e ka me këngëtaren shqiptare Era Istrefi për të nxjerrë himnin e Botërorit “Rusi 2018”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.