Kaq provokuese nuk e kishit parë kurrë Kejsi Tolën, çfarë ka në plan këngëtarja

0

Kejsi Tola është një ndër këngëtaret që përveç zërit unik njihet edhe për ëmbëlsinë që e karakterizon. Ndërsa nuk jemi mësuar ta shohim atë me pamje provokuese.

Së fundmi këngëtarja është shfaqur mjaft ndryshe. E veshur me të brendshme Kejsi shfaqet sensuale dhe mjaft provokuese. Nuk dihet nëse kjo foto është realizuar për të treguar nisjen e ndonjë projekti të ri muzikor nga Kejsi.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.