Kampet e ISIS, Berisha: O sot o kurrë, të shporrim këtë kalbësirë, antishqiptare

Kliko per me shume info

Ish kryeminstri Sali Berisha në një reagim të tij ka bërë thirjë për tu ngritur dhe për të shporrur këtë qeveri.

“O sot o kurrë duhet të ngrihemi dhe të shporrim këtë kalbësirë, Jorgo Zograf të dytë nga sundimi shitja e Shqipërisë, interesave jetike, vetiake dhe kombetarë të shqiptarëve!, shkruan Brisha në një shënim të tij në rrjetin social.

Kliko per me shume info

Ja shënimi i plotë i ish kryeministrit Sali Berisha në rrjetin social facebook:

O sot o kurre duhet te permbysim Edvin Kristaq Rames, Jorgo Zografin e dyte!

Ky antishqiptar, kriminel pa atdhe per karrigen e tij eshte gati te beje gjithçka:
Te shes detin!
Te shes token!
Te pranoj qindra mijera ish terroriste te ISIS ne Shqiperi!
Te perze nga Shqiperia rinine, te ardhmen e saj!

O sot o kurre duhet te ngrihemi dhe te shporrim kete kalbesire, Jorgo Zograf te dyte nga sundimi shitja e Shqiperise, interesave jetike, vetiake dhe kombetare te shqiptareve! sb

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.