Kaloi 1 milionë klientë/ Prostituta që fitonte 140 paund në orë: Të ndalohet prostitucioni! (FOTO)

0

Një ish-prostitutë e cilia fitonte 140 paund orë për marrëdhënie seksuale me burra, ka bërë thirrje që prostitucioni të ndalohet.

Kat Lee, nga Mançester u largua nga industria e seksit pas gati 15 vjetësh duke punuar si yll i pornografisë dhe eskortë e profilit të lartë.

Kliko per me shume info

Kat dhe motra e saj binjake filluan të shfaqen në filma për të rritur si dueti ‘Kit dhe Kat’, pasi u fotografuan nga një fotograf në një xhirim glamuroz të moshës 18 vjeçare.

32-vjeçarja, e cili punon në një bar, vazhdon të shfaqet për klientët në ëebcam dhe ‘mban lidhje me klientët e rregullt’, por thotë se ajo nuk do të kthehet më në një eskortë.

Në vend të kësaj ajo po bën thirrje që ky profesion të penalizohet, duke thënë se ka mënyra më të mira për të jetuar, shkruan DailyMail.

Ajo tha: “Kam punuar si eskortë që kur isha 18 vjeç derisa u bëra në 30 vjeç, duhet të kem kaluar mbi një milion klientë”.

“Isha adoleshente kur hyra në këtë industri. E fillova për shkak të fotove ku mua dhe motrës time binjake na kërkua të zhvisheshim për një revistë për të rritur”./lajmifundit.al


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.