Justin Bieber mund të jetë fejuar, por këngëtarja e njohur shqiptare ende e ”marrosur” pas tij

Hailey Baldwin dhe Justin Bieber duket se i janë rikthyer romancës së tyre. Çifti pati një romancë të shkurtër në vitin 2015, por duket se ndjenjat janë rikthyer sërish.

Së fundmi modelja është fotografuar duke ecur në krah të këngëtarit duke mbajtur një unazë diamanti në gishtin e fejesës. Ende nuk dihet se çfarë simbolizon ajo, por mediat e huaja shkruajnë për një fejesë të fshehtë mes tyre.

Kliko per me shume info

Mirëpo pavarësisht se shumë mendojnë që ata janë fejuar, këngëtarja e njohur shqiptar nuk rresht së treguar simpatikë për këngëtarin e njohur. Bëhet fjalë për Baby G e cila i ka komentuar “my love” në foton e fundit të publikuar në Instagram.

Mirëpo më pas ajo e fshiu komentin për arsye që nuk i dimë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.