“Të fortët” lëviznin me “Jaguar” e armë në mes të qytetit, kapen nga policia

0

Një 38 vjeçar është vënë në pranga nga Policia e Vlorës, pasi në makinën e tij u gjet një armë zjarri.

Sipas informacioneve, i arrestuari është Elton Gërdhuqi, 38 vjeç, banues në qytetin e Sarandës.

Kliko per me shume info

Gërdhuqi u arrestua falë operacionit policor “Stroke”, pasi qarkullonte me mjetin e tij tip “Jaguar” dhe me një armë zjarri.

Sakaq policia ka nisur procedimin ndaj tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.