“Isha në presion”, Robbie Williams zbulon arsyen pse nxori gishtin e mesëm në hapjen e Botërorit

0

Tashmë botërori ka hyrë në ditën e shtatë që po mbahet në shtetin rus, ku po sjell edhe rezultatet befasuese.

Surpriza kishte edhe në ceremoninë e hapjes së kampionatit teksa Robbie Williams gjeti një mënyrë të çuditshme për të qenë në vëmendjen e gjithë botës.

Kliko per me shume info

Këngëtari bëri një gjest të shëmtuar duke i treguar kamerës gishtin e mesit, gjë e cila bëri të komentohet tejet shumë prej fansave.

Deri në ditën e sotme nuk dihej se për çfarë arsye veproi ashtu britaniku, por vetë këngëtari ka thyer heshtjen duke treguar pse e bëri një gjë të tillë.

“Isha nën presion të madh, sepse kishin mbetur edhe një minutë performancë dhe nuk e dija si ta zgjasja shfaqjen dhe kështu vendosa të bëja gjestin me gisht”, u shpreh këngëtari i famshëm botëror.

Kur u pyet nëse pendohet për veprim, Williams u përgjigj duke thënë se nuk e kishte në plan, por që nuk i beson vetes, raporton tg.

“Nuk i besoj vetes. Nuk e di se çfarë mund të bëj në çdo moment. Nuk ishte me plan. Plani ishte që të këndoja në sinkron dhe të mos rrëzohesha nga skena”, tha ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.