Imami shqiptar habit me deklaratën: Mos i leni vajzat e gratë e juja me shku në plazh!

Një i ashtuquajtur imam, ka dhënë një deklaratë shumë skandaloze.

Kliko per me shume info

Ai u ka bërë thirrje burrave që t’i ndalin gratë dhe vajzat e tyre që të mos shkojnë në deti

Kjo deklaratë e tij ka filluar të shpërndahet me të madhe në rrjetet sociale.

Polemikat që ka ngjallur ky fjalim kanë qenë të shumta sidomos midis komentuesve dhe përdoruesve të rrjeteve sociale.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.