I anulojnë fluturimin, 24-vjeçarja ‘shkatërron’ aeroportin

0

Një 24-vjeçare ka thyer dritaren e aeroportit “Charlotte-Douglas International” të hënën (18 qershor) pasi ishin anuluar udhëtimet ajrore.

Policia e Charlotte-Meckenburg njoftoi se incidenti ndodhi rreth orës 11 të darkës si pasojë e anulimeve të qindrave pasagjerëve me linjën American Airlines.

Kliko per me shume info

Gruaja e identifikuar si Kathy Albright u zemërua shumë kur zbuloi se nuk do të bënte fluturimin e planifikuar. Dëshmitrarët u thanë oficerëve se ajo theu dritaren në afërsi të një parkingu dhe u largua nga zona.

Policia po shqyrton rastin për të marrë masa ndaj 24-vjecares

Pasagjerët patën anulime pasi kishte një problem teknik me kompaninë ajrore të American Airlines, gjë që u zgjidh një ditë më vonë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.