Harrojeni palestrën! Këto pozicione seksi ju dobësojnë duke bërë qejf!

0

Hiqni dorë nga anëtarësimi juaj në palestër, largojini trajnerët tuaj dhe hiqni ato pantallona yoga, sepse sexushtrime është trendi më i fundit në të gjithë vendin.

Në vend që të zgjoheni për një sesion trajnimi në grup, thjesht rrokullisuni në anën tjetër të krevatit, zgjoni partnerin tuaj dhe futju punës për të djegur gjitha kaloritë.

Kliko per me shume info

Disa nga pozicionet më të zakonshme të seksit janë zbuluar të jenë më të efektshmet – duke përfshirë misionarin, vajza lopë dhe stili i qenit – por që del në krye të listës?

Misionari 134 kalori ne 15 minuta

Nusja, 263 kalori ne 15 minuta

Stili i qenit, 167 kalori ne 15 minuta

Nisja e vrapit, 201 kalori ne 15 minuta

Erotik Tv,209 kalori ne 15 minuta

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.