Gruaja xheloze zhvesh lakuriq në rrugë dashnoren e burrit, i bën të pabërën (FOTO)

Ky ishte momenti tronditës që një grua xheloze ka zhveshur lakuriq dashnoren e supozuar të burrit të saj para se ta lyente trupin e saj në salcë peshku dhe pluhur djegës.

Giang Jun, 30 vjeç, po punonte në sallonin e saj të bukurisë në Thanh Hoa, Vietnam, të martën në orën 22:00, kur gruaja e zemëruar e sulmoi dhe e akuzoi atë për një marrëdhënie me bashkëshortin e saj, shkruan DailyMail.

Kliko per me shume info

Gruaja e martuar thuhet se e kishte tërhequr zonjën Jun nga flokët e saj, duke e nxjerr atë në rrugën, para se t’i shqyente rrobat e saj dhe ta lyente atë me salcë peshku./lajmifundit.alLEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.