Gazetarja mundohet ta fusë në ‘kurth’, Erion Braçe e kap nga faqet: Të fala Sandrit!

0


Moderatori ka menduar t’u ngrejë një “kurth” deputetëve të Kuvendit duke i pyetur se sa do dalë ndeshja Itali-Hollandë, në një kohë kur këto dy ekipe janë jashtë botërorit 2018.

Shumica nuk kanë rënë në këtë “kurth” ashtu sikurse edhe kreu i Komisionit të Ekonomisë, socialisti Erjon Braçe i cili kap te faqet gazetaten Sonila Musai e cila i drejtoi pyetjen duke menduar se ishte e dërguara e Aleksandër Frangajt.

Kliko per me shume info

Gazetarja; Sa mendoni se do dalë ndeshja Itali- Hollandë

(Erjon Braçe e kap te faqet)

Gazetarja: Uaaa më ke kap për faqe

Braçe: Ta kap faqen se…

Gazetarja: Se të dukem e vogël?

Braçe: Më dukesh më e rëndësishme se pyetja që bën. Thuaji Sandrit…

Gazetarja: Jo s’jam e Sandrit

Braçe: Thuaj atij tjetrit që Italia dhe Hollanda s’janë fare në kampionat

Ndiqni videon pas minutës ’43.ion Braçe e kap nga faqet: Thuaji Sandrit..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.