Furgoni humb kontrollin dhe përplaset me shtyllën, dy të plagosur

Kliko per me shume info

Dy persona kanë mbetur të plagosur pasi mjeti me të cilin udhëtonin doli nga rruga në Bulqizë. Aksidenti ndodhi pasditen e së martës në aksin që lidh Lagjen e Re me Lagjen e Vjetër.

Sipas policisë, mjeti humbi kontrollin dhe doli nga rruga, duke u përplasur me shtyllën e ndriçimit të rrugës. Më pas makina është përmbysur në rrugë.

Kliko per me shume info

Për pasojë, drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri u lënduan dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën në spitalin e Bulqizës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.