Foto/ Çmendet Roza, i nxjerr të gjitha sheshit për ditëlindje

Kliko per me shume info

Roza Lati së fundmi është kthyer në një ndër vajzat më të komentuara në showbizin shqiptar dhe shkak për këtë është bërë karakteri I saj I veçantë, Fero dhe së fundmi fotot e publikuara nga ajo ku shfaqet duke u puthur me të dashurin e saj të ri.

Kliko per me shume info

Gjithsesi sëfundmi ajo ka postuar disa foto shumë provokuese duke u mbuluar vetëm me petale trëndafili dhe duke treguar më së miri forat e saj trupore.

Sot është një ditë shumë e veçantë për të sepse feston ditlindjen dhe fillimishte ka nisur me këtë set fotografish ku shfaqet mjaft sensuale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.