Foto/ “Bëmë baba të të ngjaj”, Noizy na paska ‘fshehur’ djalin e tij, qenka identik

Noizy është reperi më i suksesshëm që ka arritut të jetë “on top” prej shumë kohësh, ndaj dhe shumë vajza do ëndërronin të kishin në krahë një si ai.

Kliko per me shume info

Por, vajza ndaluni pak sepse Noizy është një “baba”. Edhe pse nuk është e vërtetë, reperi ka publikuar një foto në “Instastory” ku shfaqet së bashku me një djalë të vogël me të cilin ka një ngjashmëri të jashtëzakonshme.

Tiparet, modeli i flokëve, por edhe vetulla e prerë në të njëjtën mënyrë, na bën të dyshojmë shumë nëse ai vërtet mund të jetë djali i Noizit. Ndryshe do të thonim: “Bëmë baba të të ngjaj.”

“Noizy i vogël dhe Noizy i madh”, shkruan reperi sipër fotos ku ka dalë së bashku me sozinë e tij.

Megjithatë Noizy nuk është ndalur me kaq. Ai ka postuar një foto të dytë në “Instastory” ku shfaqet së bashku me djalin e vogël duke xhiruar një skenë.

Me shumë mundësi bëhet fjalë për një videoklip për një këngë të re, pas sukses

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.