Fjolla Morina ndez rrjetin, publikon foto lakuriq mbi shtrat

Ajo shfaqet gjithmonë në super formë, edhe pse është në nënë e dy fëmijëve.

Bëhet fjalë për këngëtaren Fjolla Morina, e cila mesa duket ditën e sotme është zgjuar shumë në formë. Bukuroshja ka publikuar një foto në Instagram, ku shfaqet e zhveshur mbi shtrat ku ka mbuluar vetëm pjesën intime, dhe plot energji pozitive.

Kliko per me shume info

Epo më mirë se kështu, nuk mund t’i përshëndeste fansat bukuroshja Fjolla Morina.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.