Fatos Nano na befasoi: I futa unë dhe sot ‘ta fusin’, por ja çfarë kam bërë mirë

1

Ish kryeministri Fatos Nano është një nga figurat më të rëndësishme të jetës politike në vend. Edhe pse në virtualitet, çdo postim i tij, tërheq mjaft vëmendje. Këtë herë ish kryeministri ka zgjedhur të denoncojë fenomenet e shëmtuara brenda politikës shqiptare.

Kliko per me shume info

Nano ka derdhur vrerin ndaj politikanëve, që i kthyen kurrizin. I tillë është rasti i Edi Ramës, tashmë lider i PS-së dhe kryeministër i vendit.

“Shumë personazhe të politikës dhe që janë futur aty prej meje, janë treguar cinikë dhe mosmirënjohës. Madje që ka disa nga ata që kanë kërkuar falje, por se cinizmi dominon sot në arenën politike shqiptare. Politika shihet si biznes, por për diçka deri më sot nuk pendohem, për angazhimin tim në politikë. Sepse për aq kohë sa isha në krye të PS dhe qeverisë ,bëra shumë mirë detyrën…. Me respekt #fatosnano #tiran”, shkruan ai.

1 COMMENT

  1. Nje njeri pijanec e i papergjegjshem si ty nuk ka gjasa te kryeje mire detyren. Shite cdo pasuri kombetare qe pate mundesi e talle me Shqiptaret gjithe kohen. Kur u permbys autobusi me studente ti beje aheng buzuqeve ne Greqi. Kafshe je si te gjithe politikanet ordinere qe ka pasur Shqiperia ne kohet e fundit

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.