Era Istrefi duket një yll i vërtet, por zbuloni sa kushton veshja e saj

0

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi do të jetë zëri i këtij Botërori.

Pasditen e sotme pritet që të mbahet ceremonia e hapjes së Kampionatit Botëror në stadiumin Luzhniki në Moskë.

Kliko per me shume info

Por Era duket mjaft mahnitëse me foton e fundit në Instagram.

Është mese normale që një vajzë trendi si Era të përdori disa nga markat më në zë për veshjet, së fundmi faqja e Instagramit Whattheyëearin, ka zbuluar çmimet e disa prej veshjeve të këngëtares seksi.

Prada, lëkurë cilësore dhe veshjet e Erës në foton e mëposhtme, kanë kushtuar plot 2984 euro.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.