E mbani mend Noçen e “Big Brother” me shqiponjen në kraharor? Vjen lajmi i papritur

0

Ajo do të mbahet mend gjatë për tipin pa komplekse, e identifikohet më shumë nga tatuazhi i shqiponjës në gjoksin e saj.

Kliko per me shume info

Najada Konomi është larguar nga Shqipëria, por vijon të jetë shumë aktive në rrjete sociale.

Noçja tregohet guximtare edhe në Instagramin e saj, ku ka edhe foto krejtësisht nudo.

Ama së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shfaqet në momente pune, e në sy bie tatuazhi i famshëm.

Najada vijon të merret me pikturë dhe është e martuar me një shtetas të huaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.