E dashura e Ronaldos tërheq vëmendjen, sërish shtatzënë?!

0

Krejt vëmendja e përqendruar te Cristiano Ronaldo. Ylli portugez shkëlqeu në ndeshjen e parë në Botëror, duke shënuar 3 gola, por edhe për shkak të jetës së tij private.

Mediat rozë kanë aluduar se e dashura e tij Georgina Rodiguez është në pritje të fëmijës së dytë.

Kliko per me shume info

Ndërsa u shfaq në një sfilatë mode, ishin format trupore të modeles që ngritën dyshimet. Georgina ka sjellë në jetë vajzën Alana Martina vetëm pak muaj më parë dhe mbetet për t’u parë nëse ajo është përsëri shtatzënë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.