“Do ta vrasim”, gruaja e CR7 merr kërcënime të forta

0

Kritsitano Ronaldos ju deshën vetëm 4 minuta që të gjejë golin kundër ekipit të Marokut dhe kjo i irritoi tifozët maroken të cilët arritën të gjenin një mënyrë për tu hakmarrë. “Viktimë” e kësaj hakmarrje është bërë e dashura e tij Georgina Rodrigez.

Kliko per me shume info

Bukuroshja nga Argjentina ndau një foto në rrjete social ku nuk munguan komentet kundra saj dhe Kristiano Ronaldos. “Patëm një ditë të mrekullueshme të gjithë ne”, shkroi ajo në përshkrimin e fotografisë, të cilën e shpërndau me 5.5 milionë ndjekësit e saj.

Shumë tifozë postuan emoji të flamurit maroken bashkë me mesazhet mbështetëse për kombëtaren e tyre. Një tifoz shkroi: “Mos u brengos, do ta q***ë Kristianon tënd, sepse ne jemi Maroku”.

Një tjetër shkroi: “Mos u brengos, Maroku është gati”. Dikush madje e luti atë që t’i thotë Ronaldos që të mos luajë në ndeshjen kundër Marokut. Një tifoz iu lut asaj me këto fjalë: “Zonja ime e bukur, të dua nga Maroku. Thuaji burrit tënd, heroit tonë CR7, që të mos luajë kundër vendit tim”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.