CR7 “kërcënon” Spanjën një ditë para ndeshjes

Kliko per me shume info

Sulmuesi portugez Cristiano Ronaldo beson se Portugalia do ta mposht Spanjën nesër (e premte) në Kupën e Botës.

Portugalia dhe Spanja do të takohen në Kupën e Botës në kuadër të grupit B.

Kliko per me shume info

Ndeshja mes Portugalisë dhe Spanjës fillon nga ora 21:00, dhe Cristiano Ronaldo pret fitore.

“Do ta mposhtim Spanjën”, i ka thënë Ronaldo korrespodentit të AS në Rusi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.