Bjondja serbe futet mes shqiptarëve në Zvicër, tenton t’i qëllojë

Shqiptarët kanë festuar gjatë natën e mbrëmshme në Zvicër pasi Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka i dhanë fitoren ekipit zviceran duke I shënuar dy herë Serbisë për të përmbysur rezultatit. Sigurisht që kjo serbëve nuk u ka përlqyer dhe kanë nisur dhe provokimet.

Kliko per me shume info

Në një video të publikuar nga ‘Artistët Shqiptarë’ në Instagram’ shihet një bjondje, për të cilën thuhet se është serbe, e cila synon tu prishë festën disa shqiptarëve të cilët brohorisnin të gëzuar, duke u konfliktuar me ta dhe duke tentuar dhe ti qëllojë.  Por për fat të mirë konflikti është mbyllur shpejt dhe serbja nuk është lejuar që të bëjë ndonjë skandal për tu prishur festën shqiptarëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.