Berisha flet për akuzat ndaj Lu e Vlahutin, i përgjigjet edhe Izet Haxhisë

0

Ish-Kryeministri Sali Berisha, në një intervistë për Ora Neës, ka komentuar aktualitetin politik duke deklaruar me bindje se vendi ndodhet në një udhëkryq dhe zgjidhja sipas ish-kryeministrit Berisha është revolucion qytetar për largimin e Edi Ramës.

Berisha ka komentuar mundësinë e ndërtimit të një kampi refugjatësh në vendin tonë, mundësinë e hapjes së negociatave, sjelljen e opozitës me kuvendin si dhe reformën në drejtësi për të cilën ka shigjetuar me akuza dy ambasadorët kryesorë në vend si bashkëpunëtorë të Ramës për ta kapur sistemin.

Kliko per me shume info

Ish-kryeministri Berisha, komenton dhe akuzat e ish-truprojës së tij Izet Haxhia, ndërsa jep dhe një vlerësim për gjendjen në të cilën ndodhet Partia Demokratike.
Intervistën e plotë të zotit Berisha dhënë gazetarit Everest Dedaj, do të keni mundësi ta ndiqni të plotë në edicionin qendror të lajmeve në orën 20:00.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.