Basha u bën thirrje shqiptarëve: Mos e dëgjoni Edi Ramën, po ju gënjen

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka reaguar mbrëmjen e sotme në lidhje me deklaratat e Edi Ramës se janë ulur taksat.

Me një video në Facebook, Basha ka treguar me shifra konkrete se sa është rritur taksa e ndërtesës
‘Kush dëgjon Edi Ramën të flasë për taksa më të ulëta, e di se ai gënjen paturpësisht!
97% e shqiptarëve paguajnë më shumë taksa.

Kliko per me shume info

Me taksën e re të ndërtesës bizneset po paguajnë 2-4 herë më shtrenjtë.
E vetmja zgjidhje për shpëtimin e çdokujt që refuzon të grabitet nga qeveria dhe bashkia është bashkimi me PD dhe alternativën tonë për taksat më të ulëta në rajon’, shkruan Lulzim Basha në Facebook.

Kush dëgjon Edi Ramën të flasë për taksa më të ulëta, e di se ai gënjen paturpësisht! 97% e shqiptarëve paguajnë më shumë taksa. Me taksën e re të ndërtesës bizneset po paguajnë 2-4 herë më shtrenjtë. E vetmja zgjidhje për shpëtimin e çdokujt që refuzon të grabitet nga qeveria dhe bashkia është bashkimi me PD dhe alternativën tonë për taksat më të ulëta në rajon.

Gepostet von Lulzim Basha am Freitag, 22. Juni 2018

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.