Alarmuan qytetin, arrestohen 3 shqiptarët që bënë namin në Greqi

0

Tre shtetas shqiptarë janë arrestuar në veri të Greqisë pas një operacioni te madh nga policia helene që nisi mbrëmjen e djeshme.

Tre shqiptarët, 23,27 dhe 58 vjeç vodhën makinën e një shtetasi grek 79-vjeçar në Kastoria dhe u nisën drejt kufirit me Shqipërinë. Policia greke u vu në ndjekie të tyre dhe arriti ti arrestojë, ndërsa makina iu kthye pronarit.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.