Alarmi për bombë, Policia shpërthen valixhen në Tiranë, ja cfarë i gjet bgrenda

0

Njësia antieksploziv pranë Policisë së Shtetit ka kryer shpërthimin e një valixheje të dyshimtë të gjetur në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në Tiranë, mbrëmjen e së dielës.

“Valixhja rezultoi bosh”, tha policia. Fillimisht policia u njoftua rreth orës 20:25 se “pranë bustit të “Papa Gjon Pali i Dytë”, është gjetur një valixhe e dyshimtë”.

Kliko per me shume info

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e policisë të cilat kanë formuar perimetrin e sigurisë dhe më pas njësia antieksploziv kreu shpërthimin e valixhes

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.