Aksident në Tiranë, plagoset i moshuari

0

Një aksident, pa pasoja për jetën, është shënuar mëngjesin e sotëm në Tiranë.

Kliko per me shume info

Policia bën të ditur se një makinë ka përplasur një 80 vjeçar në zonën e Bllokut.

Foto Ilustruese

“Më datë 22.06.2018, rreth orës 08:30, në fillim të rrugës “Ibrahim Rrugova”, mjeti me targë AA122 EK, me drejtues shtetasin A. S., ka përplasur këmbësorin S. O., rreth 80 vjeç, i cili aktualisht ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën. Shërbimet e policisë dhe drejtuesi i mjetit ndodhet në vendngjarje, po kryhen veprimet e mëtejshme hetimore”, thuhet në njoftimin e Policisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.