Aksident i rëndë në Korçë, plagosen rëndë dy persona

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në aksin Korçë – Kapshticë në afërsi të fshatit Nevicisht. Dy automjete janë përplasur dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur rëndë dy persona.

Burime nga policia bëjnë me dijë se shkak i aksidentit dyshohet lagështia në rrugë dhe parakalimi i gabuar.

Kliko per me shume info

Të plagosurit janë dërguar me urgjencë drejt spitalit të Korçës. Në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia dhe zjarrfikësja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.