Aksident i frikshem në Unazën e Madhe në Tiranë, makinat bëhen copash

Një aksident i frikshëm automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin në Unazën e Madhe, afër TEG-ut.

“Balkanweb” ka siguruar pamjet nga vendngjarja, ku duket se dy makinat një “Audi A6” dhe një “BMV” kanë pësuar dëmtime të mëdha.

Kliko per me shume info

Fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar.

Sakaq, në vendngjarje kanë mbërritur edhe forcat e policisë dhe po punohet për zbadhjen e plotë të rrethanave dhe shkaqeve të aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.